Praca


Sprawdź najnowsze oferty pracy

Sprawdź dostępne oferty pracy poniżej i razem z nami kreuj przyszłość meblarstwa!

Firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży mebli przez internet poszukuje energicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi klienta. Nie wymagamy doświadczenia w branży meblarskiej - zależy nam na entuzjazmie, chęci do nauki i umiejętnościach handlowych.
Sprawdź szczegóły

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownika Produkcji, specjalizującego się w obszarze obsługi okleiniarki i wiertarki CNC, w renomowanej firmie zajmującej się produkcją mebli wysokiej jakości, sprzedawanych przez internet.
Sprawdź szczegóły

Firma Flexmeble specjalizująca się w produkcji mebli na wymiar poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Koordynatora ds. Rozwoju serwisu internetowego. Poszukujemy profesjonalisty z doświadczeniem w obszarze e-commerce oraz marketingu internetowego, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie naszym sklepem online oferującym meble na wymiar.
Sprawdź szczegóły

Firma meblowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika do działu produkcji i magazynu. Jeśli jesteś osobą dynamiczną, gotową do podjęcia wyzwań i nie boisz się pracy fizycznej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Sprawdź szczegóły

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds projektowania w dziale produkcji mebli w rozwijającej się firmie specjalizującej się w produkcji mebli, sprzedawanych przez internet. Jeśli jesteś zainteresowany/a zdobyciem praktycznego doświadczenia w branży meblarskiej, ta oferta jest dla Ciebie!
Sprawdź szczegóły

Firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Akcesoriów Meblowych. Jeśli jesteś pasjonatem branży meblarskiej, z doświadczeniem w zakresie zamawiania i zarządzania akcesoriami meblowymi, oraz masz chęć rozwijania się w obszarze e-commerce, ta oferta może być dla Ciebie idealna!
Sprawdź szczegóły

Firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mebli poszukuje doświadczonego Technologa, który będzie odpowiedzialny za pracę na programach Top Solid i Corpus. Jeśli jesteś ekspertem w obszarze projektowania mebli, a także masz ambicje awansu, zapraszamy do aplikowania!
Sprawdź szczegóły

Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mebli poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko Stażysty. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję zdobyć doświadczenie w obszarze projektowania mebli na programach Corpus i Top Solid oraz uczestniczyć w obsłudze klienta.
Sprawdź szczegóły