Program partnerski

Program partnerski

Jesteś

Dołącz do programu parnerskiego i zarabiaj!

Flexmeble.com to internetowy konfigurator mebli na wymiar, który umożliwia użytkownikom dostosowanie mebli do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Dołącz do programu partnerskiego i zarabiaj nawet 5% prowizji poprzez sprzedaż i promowanie, przyciągając tym samym klientów poszukujących unikalnych produktów do swoich wnętrz.

Co zyskujesz dołączając do programu partnerskiego?

5% prowizji od każdego zamówienia

Przejrzysty panel klienta

Wypłaty już od 500 zł

Wymiana środków na vouchery

Pomoc i opieka specjalistów

Polecanie przy realizacji zamówień klientów

W jaki sposób będziesz zarabiać?

Krok 1

Udostępniasz i promujesz swój unikalny link lub kod w social mediach.

Krok 2

Otrzymujesz 5% środków na konto od każdego zamówienia

Krok 3

Wypłacasz środki na konto bankowe lub wymieniasz na vouchery.

O programie partnerskim

Program partnerski konfiguratora mebli na wymiar to szansa na współpracę, która pozwala zarabiać online, promując spersonalizowane meble. Dzięki temu programowi, możesz zarabiać na wspieraniu klientów w tworzeniu mebli idealnie dopasowanych do ich potrzeb. 

Dla wszystkich

Wszystkie osoby, które dołączą do programu partnerskiego, mogą cieszyć się korzyściami z zarabiania prowizji poprzez promowanie spersonalizowanych mebli na wymiar, co nie tylko zwiększa ich dochody, ale także przyczynia się do promocji innowacyjnych rozwiązań meblarskich i przyciąga nowych klientów.

Dla projektantów wnętrz

Projektant wnętrz, który dołączy do programu partnerskiego, może poszerzyć swoją ofertę o wyjątkowe meble na wymiar, co zwiększa wartość jego usług, przyciąga klientów poszukujących kompleksowego podejścia do aranżacji wnętrz oraz generuje dodatkowe przychody dzięki prowizjom.

Dla blogerów

Dołączenie do programu partnerskiego umożliwia blogerom zarabianie prowizji poprzez promowanie spersonalizowanych mebli na swoim blogu, co nie tylko generuje dodatkowe przychody, ale także może przyciągać większą liczbę czytelników i zwiększać zaufanie do ich rekomendacji.

Dołącz do nas i zarabiaj online!

Jak dołączyc?

1. Załóż konto w sklepie Flexmeble.com

2. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki "Program Partnerski" 

3. Złóż wniosek o przystąpienie do programu 

4. Po akceptacji z naszej strony otrzymasz powiadomienie e-mailowe i możliwość wygenerowania indywidualnego linku do polecenia sklepu. 

Regulamin programu partnerskiego:

I. Postanowienia ogólne:

Niniejszy Regulamin określa zasady przeprowadzania oraz udziału w programie partnerskim prowadzonym przez sklep internetowy Flexmeble, działający pod adresem www.flexmeble.com. Regulamin przedstawia zasady działania i przyznawania prowizji influencerom (np. blogerom, wydawcom treści), w których w zamian za promowanie sklepu internetowego www.flexmeble.com w mediach (social media, blogi, YouTube, fora internetowe) oraz efektów pracy w postaci zamówień, partnerowi wypłacana jest prowizja w formie gotówkowej lub bonu, który można wykorzystać w sklepie internetowym, wymieniając go na produkty lub zmniejszając ich wartość o nominał bonu.

Organizatorem Programu Partnerskiego jest firma Flexmeble, zarządzająca programem poprzez specjalny system informatyczny.

II. Zasady programu:

Warunkiem otrzymania prowizji lub bonu za promowanie sklepu jest posiadanie konta w sklepie internetowym www.flexmeble.com oraz przystąpienie do programu partnerskiego. 

Minimalna ilość zrealizowanych zamówień dopuszczająca do udziału w programie wynosi 0.

Prowizja naliczana dla partnerów jest w momencie, gdy zamówienie zmieni status na wykonane.

Minimalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 500 zł.

Partner może wypłacić prowizję po upłynięciu 30 dni od zmiany statusu zamówienia na wykonane.

Prowizja przyznawana jest partnerowi tylko dla wejścia z bezpośredniego polecenia, SERP i wejścia bezpośredniego (gdy w sesji jest informacja o wcześniejszej wizycie z polecenia partnera i nie minęło od niej 90 dni) – np. jeśli klient wszedł z polecenia rano, ale dokona zakupu wieczorem lub kolejnego dnia.

Klient pozyskany bezpośrednio przez sklep podczas ponownych zakupów i wejścia po poleceniu sklepu przez partnera będzie przypisany do partnera, który polecił sklep.

Prowizja dla partnera bezpośredniego liczona od wartości towarów w zamówieniu wynosi 5%.

Organizator ma prawo anulować zamówienie, gdy zauważy nieprawidłowości w procesie naliczania punktów i próby nieuczciwych transakcji.

Przelewy na rachunek partnera odbywają się na podstawie wystawionego przez niego rachunku-faktury.

Na koncie partnera dostępne są szczegółowe statystyki sprzedaży przez link afiliacyjny partnera. Statystyki dostępne są online.